Шукати в цьому блозі

пʼятниця, 22 лютого 2013 р.

На крилах надії


Щорічно, починаючи з 20лютого 2009 року міжнародна спільнота, згідно рішення Генеральної Асамблеї ООН відзначає Всесвітній день соціальної справедливості. 
Саме цій даті було присвячене семінарське заняття «Інваліди на ринку праці», проведене бібліотекарями ЦРБ ім. Д.Чижевського спільно з міськрайонним центром зайнятості, адже люди із особливими потребами, все ж таки залишаються найбільш вразливою категорією українського суспільства. Нині в країні проживає більше 2,5млн. громадян які потребують особливого відношення до себе.
У 2010р. було розроблено цільову програму «Медична реабілітація на 2011-2015 роки». Ця програма передбачає систему лікувальних заходів, спрямованих на відновлення втрачених функцій організму та повернення особи до нормальної життєдіяльності та відновлення працездатності.
Учасники семінарського заняття ознайомилися із творчістю інвалідів: художниці Даші Безкостої, поета Юрія Титова та ін., переглянули відеоролик «Інвалідність - не вирок», а також ознайомилися із цікавими публікаціями часопису  Берег Надежды. На закінчення семінару учасники одержали можливість висловити власну думку і побажання щодо проведення наступних семінарів.
1 коментар:

  1. Робота з такими людьми потрібна, але не завжди інші розуміють це. Удачі Вам в вашій роботі!!!

    ВідповістиВидалити